Tesla Model S

Tesla Model S

40
SHPËRNDAJE

“Me te miret per makinen elektrike me te mire”

Nese doni nje makine elektrike qe te karikohet cdo 250 milje, kjo eshte Tesla Model S.

Nje udhetim i qete dhe i paster me teslen, eshte ajo qe njerezit duan me shume, tani eshte momenti i saj.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.