Spektakel me motor,Fieraku behet hit ne rrjetet sociale

Spektakel me motor,Fieraku behet hit ne rrjetet sociale

241
SHPËRNDAJE

Një nga motoristët më të klikuar në Europë dhe jo vetëm, për videot akrobate është shqiptari nga Fieri i quajtur Valentino Zorbaj.

Video e publikuar në llogarinë e tij në You Tubë ka arritur mbi 3 milionë klikime, ndërkohë që ka marrë edhe pëlqime dhe komente të ndryshme.
Motori i fierakut që ka “thyer” rrjetet është nga kompania prodhuese Malajziane, Modenas Dinamik, që njihet si mbreti i këtyre motorëve të veçantë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.