Nga Kina makina qe i ngjan shume Tesles

Nga Kina makina qe i ngjan shume Tesles

70
SHPËRNDAJE

Dizenjuesit kineze të automobilave kanë histori të pakëndshme per tregun perendimor te makinave per markat e tyre.

Megjithate ketyre diteve te vrenjtura po u vjen fundi.

Kjo këtu është makina e parë koncept,  nga LeSee, një dege e re e kompanise se automobilave kineze Leeco – e njohur dikur si Letv.

Dhe kjo është absolutisht mahnitëse.

p03rrdhm

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.