Mercedes GLE 63 S

Mercedes GLE 63 S

76
SHPËRNDAJE

Fabrika Bottrop ka qenë gjithmonë e lidhur me prodhimin e makinave te Mercedesit, se bashku kane prezantuar në Dubai makinen “Mercedes 63 AMG Coupé S”, “700 Coupé”

Kjo eshte nje makine qe ka një parakolp inpresionant dhe jastek ajri me cilesi te reja specifike.

Dizenjimi i makines eshte i krejtesisht i ri dhe madhesia e rrotave 23 polsh.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.