McLaren P1

McLaren P1

46
SHPËRNDAJE

1.15 million dollareshja,  McLaren P1.

McLaren nuk krjijon makina vetem per ne pisten e formula 1 ajo ka proshuar makina per ata qe e duan shpejtesine dhe kane mundesi ta blejne.

McLaren P1 eshte nje makine qe garon ne rruge.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.