Koenigsegg Regera, 2.0 million dollare

Koenigsegg Regera, 2.0 million dollare

24
SHPËRNDAJE

Shpejtesia maksimale 410 kilometra ne ore.

Ajo doli nga prodhimi ne mars te vitit 2016.

Eshte nje makine qe i perket se ardhmes, dizenjimi modern dhe luksi ne tapiceri e bejne qe te kete nje cmim jo me te vogel se 1.9 milion dollare.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.