‘JK Crew’ eshte nje Jeep Wrangler

‘JK Crew’ eshte nje Jeep Wrangler

34
SHPËRNDAJE

Për tifozët Jeep, blerja e nje kesaj makine te re eshte njesoj sikur te blesh nje set me lojra lego.

Pasi ne garazhin tuaj mund te rrijne pervec makines edhe aksesoret e shumellojte qe kjo makine i ka.

Specialistët e Floridas kane krijuar këtë përbindësh, me nofkën “JK Crew’ dhe kjo e justifikon emrin e paraardheses ‘perbindshi’ Wranglers Jeep

Në fakt, ky Jeep eshte nje makine sportive dhe qe mund te shkoje kudo.

jeep-wrangler-jk-crew-bruiser-2f

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.