Jeep Cherokee

Jeep Cherokee

327
SHPËRNDAJE

Cherokee eshte nje makine ne serine e suksesshme te Jeep- it. Një variant standard prej 184 kuaj fuqi 2,4-litër katër me kater pistona dhe varianti tjeter me 271-kuaj fuqi 3.2-liter me 6 pistona te dyja bashke jane me marsha automatike

Cmimi fillon nga 26 mije euro.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.