Jeep Cherokee Overland

Jeep Cherokee Overland

45
SHPËRNDAJE

Cherokee është solid ne rruge dhe shquhet dinamizem.

Makina ka rrotat e para aktive dhe një trasmizion me nëntë-shpejtësi automatike qe eshte  standarde në të dy motorët; t

Grand Cherokee; shquhet per nje hapsire te mire te bagazhit.

Rivali i vetem për “Jeepin” ne dizenjim eshte “Trailhawk” qe ka nje motorr me te madh, me shume hapsire te bagazhit, ka te njejten fuqi por Grand Cherokee cmim me te mire, me pak se gjysma e “Trailhawk”.

Cmimi fillon nga 29 mije dollare.

7259

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.