“FZERO1”

“FZERO1”

67
SHPËRNDAJE

Makina “FZERO1”  eshte nje nga pajisjet me te mira teknologjike te vitit 2016.

Ajo eshte nje makine me karakteristika te jashtezakonshme kryesisht ne konceptin e ndertimit te saj. Format origjinale dhe aerodinamike jane vetem maja e ajsbergut te arritjes teknologjike te saj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.