Ferrari “California”

Ferrari “California”

47
SHPËRNDAJE

Ferrari “California” eshte frymezuar nga  Testa Rossa 250.

Dinamik ne ngarje me rrotën e përparme aktive, linja dredharake dhe me hark ne rrotat e pasme.

Kjo makine rezaton hijeshi të fuqishme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.