F16 Turbo

F16 Turbo

51
SHPËRNDAJE

Kjo eshte makina simpatike me peshe 560 kilograme dhe me serbatorin prej 26 litrash.

Nga 0 ne 100 kilometra/ ore per 5.9 sekonda.

Prodhimi sportiv i kompanise Renau, motorri 1598 cc, 16 valvola, me injeksion, 4 cilindra.

Sportive e vogel, ideale per qytet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.