DS4 Crossback

DS4 Crossback

46
SHPËRNDAJE

Makina e re DS afrohet dhe nje hap per te treguar me bindje identitetin e vet. DS 4 Crossback është modeli më i mirë, por ka ende një rrugë e gjatë per tu bere perfekte.

Rivalët e Volvo dhe Mercedes e tregojnë mjaft mire se si duhet të bëhet naë makine e ketyre permasave.

ds4_crossback_3-1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.