BEE SX

BEE SX

46
SHPËRNDAJE

Punon edhe me energji elektrike

Krijimi i fundit francez i serise se makinave “mono volume” është një katër dyersh me katër sedilje, qe punon me energji elektrike.

Me marshe automatike dhe me nje motorr 20 kW me energji elektrike dhe pershkruan nje levizje prej rreth 100 kilometra me nje karikim te plote.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.