Alfa Romeo 4C Coupe

Alfa Romeo 4C Coupe

42
SHPËRNDAJE

Makine e vitit 2015 me dy vende dhe dy dyer.

Cmimi i saj fillon nga 55,195 dollare deri ne 70,345 dollare.

Nga zero ne 60 milje ne ore arrin per 4.3 seonda
Nga zero ne 100 ne ore arrin per 11.2 seonda
Nga zero ne 130 ne ore arrin per 22.4 seonda
Nga zero ne 140 ne ore arrin per 29.4 seonda

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.