Afrika e Jugut prodhon makinen “Paramount Marauder”

Afrika e Jugut prodhon makinen “Paramount Marauder”

32
SHPËRNDAJE

Nje makine dhjetë toneshe dhe arrogante, prodhuar ne Afrikën e Jugut, Marauder ka nje veshje dyfishe te karrocerise që e ndihmon ti rezistojë pothuajse cdo forme zjarri, si dhe  anti-tankut.

Ajo gjithashtu pas emisionit Top Gear te Richard Hammond, është cilesuar prej tij si mjaft e mirë si një makinë e vogël per qytet, kushtin qe piloti shmanget trafikut dhe te ruaje qetesine.

Çmimi: 485.000$

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.