2 vendeshja “Smart” Cabrio Brabus

2 vendeshja “Smart” Cabrio Brabus

65
SHPËRNDAJE

E dizenjuar hollë dhe me shije, ne stil sportiv dhe e thjeshte.

2 vendeshja Smart Cabrio Brabus u prezantua në 2016 Geneva Motor Show pa asnje përmirësim të performancës. Prodhimi i makines eshte i kufizuar dhe ka te njejten vjen kosto si paraardhesja.

Kjo makine kushton nga 29,950 euro në Gjermani (rreth £ 24,000) varianti me benzinë turbo 89bhp 900cc dhe një skrapamento te dyfishtë. Gjithashtu ka ndryshime dhe ne ngjyrat tradicionale te makinave paraardhese.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.