2.6 million $, Pagani Huayra BC

2.6 million $, Pagani Huayra BC

80
SHPËRNDAJE

Eshte nje makine me performance te larte.

Pagani Huayra është një makinë e mahnitshme. Ajo ishte pasardhëse e Zonda- s se  famshme, por ndryshe nga makina pasardhëse njerëzit e pelqyen shume Huayra- n.

Ajo sigurisht që është e shpejtë, dhe arrin nga 0-60 per tre sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 230 Milje ne ore.

Huayra e re është edhe më e shpejtë, e lehtë, mahnitëse, dhe më e shtrenjte.

Kushton 2.6 milion, kjo shume është rreth dyfishi i Huayra- s se fundit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.