1.4 millioneshja Aston Martin One-77

1.4 millioneshja Aston Martin One-77

53
SHPËRNDAJE

Aston Martin One-77 kushton 1.4 million dollare eshte nje makine e jashtezakonshme dhe me nje pamje inmpresionuese.

Vetem pak njerez ne bote mund ta bejne te tyren. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.