Makina godet per vdekje nje vajze te re, largohet drejtuesi i mjetit

Makina godet per vdekje nje vajze te re, largohet drejtuesi i mjetit

51
SHPËRNDAJE

Një aksident me vdekje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një vajzë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut elektrik në kryeqytet.
Burime nga policia thanë se ka qenë një makinë Audi ka goditur vajzën e re duke e lënë të vdekur. Më pas shoferi është larguar me shpejtësi.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Ende nuk dihet identiteti i vajzës së re.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.