Lotaria amerikane këtë vit nis më herët , ja disa udhezime!

Lotaria amerikane këtë vit nis më herët , ja disa udhezime!

139
SHPËRNDAJE

Programi i Lotarisë Amerikane 2019 hapet më herët këtë vit. Zakonisht aplikimet kanë nisur më 5 tetor, por sivjet nisin në 3 tetor 2017.
Kështu njofton sot Ambasada Amerikane në Tiranë, e cila këshillon: “Aplikoni herët, por ama vetëm një herë!” 
Ambasada fton qytetarët shqiptarë t’i drejtojnë pyetje në Facebook lidhur me këtë lajm dhe publikon sqarimet e mëposhtme:


 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.