Kryeprokurori Llalla flet per heqjen e imunitetit të Tahirit

Kryeprokurori Llalla flet per heqjen e imunitetit të Tahirit

90
SHPËRNDAJE

Prokuroria ka kërkuar sot heqjen e imunitetit për deputetin Saimir Tahiri, dhe më pas arrestimin e tij.
Kryeprokurori Adreatik Llalla nga është shprehur se Heqjen e imunitetit të Tahirit e vendos kuvendi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.