Krim ne familje,Vjehrri vret me thikë nusen e djalit

Krim ne familje,Vjehrri vret me thikë nusen e djalit

87
SHPËRNDAJE

Një krim i rëndë ka ndodhur në fshatin Zhejë të Kurbinit: Ndoc Tota, 80 vjeç, ka vrarë me thikë nusen e djalit.
Policia ka arrestuar Totën në vendin e ngjarjes dhe ka nisur sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe mbledhjen e provave.  

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.