Krim i rëndë në familje ,burri masakron gruan

Krim i rëndë në familje ,burri masakron gruan

120
SHPËRNDAJE

Një tjetër krim brenda familjes ka tronditur Shqipërinë.Këtë herë ngjarja e rëndë ka ndodhur në Pogradec.Një burrë ka masakruar gruan e tij me sende të forta.Si pasojë gruaja ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Blacë të Pogradecit.Motivet e dobëta janë bërë shkak për një krim në familje.

 Sipas të dhënave paraprake të policisë, 49 vjeçari Bashkim Mekolli dyshohet të ketë vrarë sqepar dhe thikë bashkëshorten e tij, po 49 vjeç, gjithashtu e identifikuar vetëm me iniciale, D. M.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.