Keta jane emrat e PD per kreun e i ri te KQZ-së...

Keta jane emrat e PD per kreun e i ri te KQZ-së dhe Avokati i Popullit

100
SHPËRNDAJE

Duket se janë zbardhur edhe emrat e rinj të propozuar nga PD-ja, për Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve dhe Avokatin e Popullit.
Mediat kanë bërë të ditur se për kreun e KQZ-së është propozuar Klement Zguri anëtar i hershëm i këtij institucioni.
Ndërkaq për Avokate e Popullit është propozuar, avokatja Erinda Ballanca.
Propozimet
Klement Zguri, kreu i ri i KQZ-së
Erinda Ballanca, Avokate e Popullit


Klement Zguri


Erinda Ballanca

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.