Kengetarja Afgane me antiplumb.

Kengetarja Afgane me antiplumb.

48
SHPËRNDAJE

Kengetarja Aryana Sayeed eshte e detyruar qe te veshe antiplumbin gjate shfaqjes ne televizion.

Arsyeja eshte se Televizioni ‘Tolo’ ka marre kercenime nga talebanet. Ajo e vesh antiplumbin gjate kohes qe shkon ne emision.

Aryana thote se po vishet sikur do te shkoje ne lufte dhe jo sikur do shkoj per te kenduar per te kenaqur njeresit, kjo eshte qesharake.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.