Johammer J1

Johammer J1

61
SHPËRNDAJE

Johammer J1, e emertuar si egersira e Austrisë
Johammer J1, ka një ngjashmëri të pamohueshme me bicikleten “Imperial Speeder” dhe  e frymezuar nga filmi “Kthimi i Jedi”, është nje motoçikletë me bateri.

Ajo është në mesin e atyre motorreve qe jane në gjendje të udhëtojnë deri ne 200 kilometra (124 milje) me nje karikim.

Kjo karakteristike domethenese qe po te krahasohet me nje motorr me benzine pershkojne te njejten largesi me nje mbushje serbatori, e lartëson J1 nga statusi i nje lodëre ne ate te proves ne rruge.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.