Ja si katandisen njerezit ne kete vend(video)

Ja si katandisen njerezit ne kete vend(video)

711
SHPËRNDAJE

Nje skene denje per vargjet dhe kohen Migjeniane te diteve te sotme.Eshte endacak dhe ka perfunduar keshtu pasi ka humbur gjithcka . Ne fillim familjen punen dhe tani kjo eshte jeta e tij prej endacaku por mendjen e kishte ne vend. Hidhi ne internet tha ta marri vesh gjith bota si jam katandis une por edhe shume te tjere. Ne mbremje ketu ne behemi shume

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.