I vodhi 5 lope dhe vica, bariu denoncon Fierakun

I vodhi 5 lope dhe vica, bariu denoncon Fierakun

538
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policise Tepelene

Per te qeshur dhe per te qare ngjarjet e shemtuara qe ndodhin ende ne vendin tone.

Më datë 06.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për shtetasin K. Ç, vjeç 35 banues në Fier pasi shtetasi E.B., vjeç 54, banues në Levan, Fier, ka bërë kallëzim se, më datë 04.01.2018, duke qënë prej dy vjetësh bari në stan, në fshatin Salari,Tepelene i ka vjedhur 2 lopë e 3 viça. Neni 134 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.