I semuri mendor i pret koken nje 66 vjecari

I semuri mendor i pret koken nje 66 vjecari

56
SHPËRNDAJE

Këlcyrë.
Informacion paraprak. 
Njoftohemi se në fshatin “Uji i Mirë”, Njësia administrative Sukë, Bashkia Këlcyrë, shtetasi  Alban Voda,  30, vjeç, i ka prerë kokën  me mjete prerëse ( thikë) shtetasit N.H., 66 vjeç.
Autori dyshohet se vunate nga çrregullime mendore dhe u shoqërua në Komisariatin e Policiasë Përmet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.