I moshuari bie ne kanal dhe mbytet

I moshuari bie ne kanal dhe mbytet

120
SHPËRNDAJE

Lushnje

Informacion paraprak

Në datën 22.02.2018, rreth orës 23:40, në fshatin Halilaj, është gjetur nga familjarët në kanalin me ujë shtetasi T.B, 71 vjeç, i cili nga hetimet paraprake rezulton të ketë rënë nga biçikleta dhe është mbytur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.