Greqi:Goditet grupi i kokaines,kreu i grupit,shqiptari i burgosur.

Greqi:Goditet grupi i kokaines,kreu i grupit,shqiptari i burgosur.

198
SHPËRNDAJE

Operacioni ne Athine, arrestohen 10 greke dhe nje shqiptar. I komunikohet ne burg akuza nje shqiptari tjeter 35-vjec, i konsideruar kreu i grupit. Ky i fundit ishte arrestuar per trafik kokaine me 13 tetor 2017 ne portin e Pireut. Vitet e fundit ky grup ka fituar mbi 200.000 euro nga trafikimi i droges. Sekuestrohen gjate operacionit 1 kg 615 gram kokaine, 750 gram perzieres, 59 mije euro, 30.000 lek te reja shqiptare, dy kartmonedha false 50 dhe 20 euro, 6 makina luksoze, 1 motorr, 18 celulare, 3 libreza banke, 2 karta krediti etj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.