Greket njoftojne mbylljen e sherbimit ne KAKAVIJE

Greket njoftojne mbylljen e sherbimit ne KAKAVIJE

84
SHPËRNDAJE

Kakavije.
Njoftohemi nga Policia Greke se duke filluar nga ora 03:00 deri në orën 12:00 të datës 12.06.2017 do të këtë ndërprerje të plotë të lëvizjeve drejtë shtetit Grek, të këmbësorëve dhe automjeteve, pasi do të bëhen ndërhyrje (riparim) në Sistemin kompjuterik ku rregjistrohen të dhënat e qytetarëve dhe të automjeteve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.