Grabitet banka e nivelit të dytë

Grabitet banka e nivelit të dytë

187
SHPËRNDAJE

Persona te armatosur kane grabitur me arme nje banke te nivelit te dyte ne Lac. Policia eshte ne vendngjarje dhe po punon per identifikimin dhe kapjen e autoreve te dyshuar te kesaj grabitje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.