Gjendet trupi i pa jete i nje person ne Fier

Gjendet trupi i pa jete i nje person ne Fier

997
SHPËRNDAJE

Trupi i pa jete i nje personi eshte gjetur kete mengjes ne lagjen Afrim i Ri ne Fier . Ai eshte gjetur ne nje kanal prane nje banese qe shikoni edhe ne foto. Trupi eshte derguar ne morg ndersa policia ka shkuar ne vendngjarje . Sipas informacioneve te para mesohet se trupi i pa jete eshte i 8o vjecarit Ali Dulaj.Ali Dulaj 80 vjec, ishte larguar mbreme nga shtepia dhe nuk ishte kthyer.Ate e kane gjetur familjaret pasi kane kerkuar gjithe mengjesin se nuk kishin te dhene per te.

Fier
Informacion paraprak i Policise
Në datën 12.12.2017, rreth orës 10:00, në aksin rrugor Fier–Seman, në vendin e quajtur “Qenas”, në një kanal me ujë është gjetur pa jetë shtetasi, A.D, 80 vjeç, banues në Fier.
Nga kqyrja paraprake e kryer nuk u konstatuan shënja dhune.
Shtetasi A.D kishte probleme të vazhdueshme me tensionin.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.