Foto/Meta dhe Xhixho me te rinjte ne Fier siç nuk i keni...

Foto/Meta dhe Xhixho me te rinjte ne Fier siç nuk i keni pare kurre me pare

235
SHPËRNDAJE

Kryetari i Kuvendit, ILIR META  dhe zv. Ministrja e Intergimit, Erisa Xhixho, kanë zhvilluar një sërë takimesh me të rinjtë e Fierit
Rrethuar nga rinia, Meta dhe Xhixho kanë shijuar pervec ushqimit  fast-food duke ndare  biseda mes tyre qw karakterizon thjeshtesine e kreut te LSI dhe Zv / Ministres
“Miku më i mirë i Rinisë së Fierit dhe Shqipërisë”, shkruan Xhixho teksa ka ndarë me të gjithë fotot. 

Sot bashkebiseduam me të rinjtë e Fierit per rëndësinë që ka përfshirja e tyre në proçesin e integrimit europian. Integrimi ne BE rrit standartin e sistemit arsimor dhe si rrjedhojë krijon mundesi punësimi te sigurtë e te mirëpaguar. Ftoj te rinjte te behen pjese e programit Erasmus+. #njeshanspërtëgjithë 

shkruan Xhixho ne profilin e saj ne “Facebook”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.