FOTO/Dekori ne rruge per ditelindjen e kandidates se LSI ,plas gallata ne...

FOTO/Dekori ne rruge per ditelindjen e kandidates se LSI ,plas gallata ne rrjetin social

605
SHPËRNDAJE

Nje urim per ditelindje i vendosur si dekor ne qender te Fierit per kandidaten e LSI  KA SJELL EDHE REAGIMET ne rrjetin social. Ka qene anetarja e keshillit te bashkise Fier nga PD Alketa Lugaj qe e cuditur nga ky dekor nuk ka qendruar indiferente por menjeher ka reaguar duke e quajtur te tepruar kete veprim .Kaq eshte dashur ndersa komentet kane qene pa fund
“Udhëheqës” të rinj të adhuruar dhe fetishizuar prej masës …?! 
Urimi publik “Edhe 100 Erisa” ka bërë sot që fierakët të kthejnë kokat dhe të paktë janë ata që u shkoi mendja se bëhet fjalë për kandidaten për deputete të LSI në Fier Erisa Xhixho. 

Është fushatë dhe jetën e fierakëve po e mbysin jo vetëm me tam-tame e premtime por edhe me festat e imponuara të “udhëheqësve të vegjël” 
p.s. I lini qytetarët të jetojnë në hallet që ju ua “zgjidhni” vetëm në prag zgjedhjesh me një “thes miell”… 

I lini të festojnë modestisht, në heshtje e pa bujë ditëlindjet e fëmijëve dhe familjarëve të tyre.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.