Fier:Vidhet banesa ne lagjen 15 Tetori, policia ne kerkim te hajdutit

Fier:Vidhet banesa ne lagjen 15 Tetori, policia ne kerkim te hajdutit

328
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier Më datë 02.12.2017, gjatë natës, në lagjen “15 Tetori”, është vjedhur banesa e shtetasit B.B., vjeç 59, ku kanë marrë një sasi lekësh dhe eurosh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.Kane qene te demtuarit qe kane denoncuar vjedhjen ne banese

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.