Fier:Per nje doze kanabis, procedim penal 37 vjecarit

Fier:Per nje doze kanabis, procedim penal 37 vjecarit

268
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për narkotikët

Më datë 13.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin A.M, vjeç 37, banues në fshatin Tre Vllazër Vlorë, pasi dyshohet se nga kontrolli në mjetin tip “Benz” ju gjet dhe bllokua me cilësinë e provë materiale 1 dozë lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Nenet 283/1 e 286 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.