Fier:Nje i arrestuar dhe dy te proceduar pasi u kapen me droge

Fier:Nje i arrestuar dhe dy te proceduar pasi u kapen me droge

267
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për narkotikët

Më datë 08.01.2018, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit  Gjyqësor Vlorë, për shtetasit M.Ç dhe Gj.P, vjeç 24 e 14, pasi dyshohet se, në fshatin Sheqishte, ju gjetën dhe  u bllokua në cilësinë e provës materiale një sasi lëndë narkotike e llojit Cannabis Sattiva. Neni 283/1 i Kodit Penal.

Më datë 08.01.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi A.H, vjeç 20, banues në Vlorë, pasi në lagjen “Mbrastar Ferko”,  iu gjet e sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi lëndë e dyshuar narkotike e llojit Cannabis Sattiva. Nenet 283/1 dhe 286 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.