Fier:Nje grua 57 vjecare godet me grusht te riun ne vendin e...

Fier:Nje grua 57 vjecare godet me grusht te riun ne vendin e punes , nis procedimi per te

650
SHPËRNDAJE

Nje grundje e pazakont ka ndodhur dje ne Fier. E pazakont pasi shpesh objekt i sulmit behen grate ,kurse ne kete rast ,objekt sulmi eshte ber nje djale, 33 vjec. Ai ka qene ne vendin e tij te punes teksa eshte sulmuar dhe goditur me grusht nga nje grua 57 vjecare nga Zhupani i Fierit. Policia nuk jep detaje te tjera mbi motivet ne kete ngjarje ndersa ka filluar procedimi per 57 vjecaren

Më datë 10.01.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasen A.B, vjeç 57, banuese në fshatin Zhupan, pasi dyshohet se në lagjen “29 Nëntori”, për shkak të detyrës, ka goditur me grusht shtetasin E.G, vjeç 33, banues në Fier.  Neni 237 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.