Fier:Humb kontrollin e makines , i riu perfundon ne kanal

Fier:Humb kontrollin e makines , i riu perfundon ne kanal

623
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 08.01.2018, në aksin rrugor Fier-Berat, shtetasi E.M, vjeç 25, banues në fshatin Marinëz, në fshatin Kuman, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe është rrezuar në kanal dhe për pasoje është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.