Fier : Hidhet nga kati i 4 i pallatit dhe gjen vdekjen...

Fier : Hidhet nga kati i 4 i pallatit dhe gjen vdekjen ,70 vjecarja

472
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 02.09.2017, rreth orës 10:40, në urgjencën e spitalit Fier, është sjellë me ambulancë e vdekur shtetasja H.R, 70 vjeçe, banuese në lagjen “8 Shkurti” Fier, e cila është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banon. 
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.