Festa ne natyre

Festa ne natyre

119
SHPËRNDAJE

Edhe pse nje dite me shi sot shume qytetare lane shtepite e tyre per te drekuar ne natyre.

Eshte tradite qe te festohet me familjen. Te gjitha moshat sot ishin bashke.

Drejt vendeve turistike kishte shume trafik edhe pse Policia rrugore kishte organizuar punen per normalizimin e situates.

Nje dite ne natyre me bukurine dhe te vecantat e saj ngelet e paharruar.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.