Zbulohen videot top-sekret te NASA ,ne planetin Mars,fakte shokuese

Zbulohen videot top-sekret te NASA ,ne planetin Mars,fakte shokuese

353
SHPËRNDAJE

Se fundmi NASA nuk ka mbajtur te fshehte sekretin mbi zbulimin nepermjet filmime e qe ka bere sonda ne Planetin e Kuq  , Marsin ku mendonin te gjithe se fsheh dicka. Shkencetaret jane habitur me pamjet  dhe imazhe te objekteve qe ka fiksuar kamera e sondes robot .Shkencetaret kane arritur ne perfundimin e fakteve tronditese se objektet mund ti perkasin mbeturinave te ndonje anije kozmike aliene apo nje kolonie   Marsiane . Megjithese shkencetaret hedhin hipoteza mbi objektet dhe sendet mbi siperfaqe te Marsit ata i ofrojne  imazhet shikuesve ( njerezve ne toke) te kuptojne dhe te perceptojnen sipas logjikes se tyre .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.