Vizione të Italisë

Vizione të Italisë

53
SHPËRNDAJE

Një udhëtim nëpër Italinë e mrekullueshme, nga jugu në veri. Një rrugëtim në historinë e lashtë të saj dhe civilizimin modern.

Një shëtitje e rrallë për të shijuar artin dhe natyrën! Do të ndalojmë nga njëri rajon – në tjetrin, për të zbuluar një vend të jashtëzakonshëm…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.