Video/UFO mbi qiellin spanjoll ,avioni shmang perplasjen

Video/UFO mbi qiellin spanjoll ,avioni shmang perplasjen

234
SHPËRNDAJE

Ekzistenca e UFO-ve është vërtetuar, aq sa kohët e fundit qarkullimi i tyre në qiell është kthyer në një problem.

Së fundmi një UFO në formë diamanti për pak sa nuk ka shkaktuar nje katasrofe ajrore në qiellin spanjoll.

Një avion me 150 pasagjerë për pak sa nuk është përplasur nga një objekt misterioz i cili lëvizte me një shpejtësi shumë të madhe.

Pasagjerët në bord por dhe dy pilotët e avionit thonë se një objekt misterioz ka shkuar drejt tyre aq sa është dashur një manovrim nga ana e avionit për të shmangur përplasjen.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.