Video/Te vjen e keqja edhe nga qielli

Video/Te vjen e keqja edhe nga qielli

76
SHPËRNDAJE

Eshte me vend shprehja te vjen nga nuk e pret apo te vjen e keqja edhe nga lart. Keshtu ka ndodhur me nje familje me origjine kineze te cilet po benin barbeku prane nje lumi ne  Melbourne Australi. Dy femijet e familjes pane nje zog qe fluturoi prane tyre dhe po shquanin se ishte nje skifter . Ndersa po shikonin me kureshtje skifterin dhe fluturimet e tij ne nje moment zhduken me vrap pasi skifteri leshoi prane tyre nje gjarper qe kapi ne uje

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.