Video/Nje grop thithese zhduk rrugen

Video/Nje grop thithese zhduk rrugen

57
SHPËRNDAJE

Një grope thithese gjigant eshte hapur në qytetin jugperëndimor japonez të Fukuoka.Ka shkare nje  seksion i madh i rrugës duke krijuar nje krater me nje madhesinprej 50 m në afërsi të punimeve qe po kryeshin per te hapur nje tunel nëntokësor qe do sherbente për të zgjatur një tunel metro.Gropa gjigande ka krijuar mjaft probleme duke ndalur trafikun si dhe ka lene pa energji 170 ndwrtesa te larta dhe megjithate mediat vendase thone se kjo nuk eshte asgje nese do kishte viktima 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.