Video/Lajmi i fundit qe ka pushtuar boten,UFO-t sulm ne qiellin Japonez

Video/Lajmi i fundit qe ka pushtuar boten,UFO-t sulm ne qiellin Japonez

243
SHPËRNDAJE

Lajmi i fundit qe ka pushtuar boten eshte filmuar nga kamera amatore pasi eshte mbajtur e fshehte nga autoritetet. Nje Objekt i Paidemtifikuar Aliene eshte sulmuar nga nje rakete japoneze por kjo rakete eshte asgjesuar nga objekti ende ju afruar atij duke treguar per aftesine e alieneve dhe teknologjine e tyre sa edhe per rrezikun nese ata do te kene ne mendje te na pushtojne 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.